Contact us
Усвідомлений Рекрутинг
Це комплексний курс, який розроблений для досвідчених рекрутерів і спрямований на пропрацювання тих кейсів, з якими рекрутер зустрічається в роботі щоденно. Це про глибинне розуміння взаємодії з кандидатом, розуміння причинно - наслідкового зв'язку в комунікації з хайрінг менеджером і чому деякі вакансії є зовсім нерелевантними до нашого ІТ ринку. Це курс про практику переговорів не по чек-лісту, а по розумінню + та - різних типів проектів та компаній, по можливості дійсно виявити бажання кандидата щодо майбутньої співпраці. Це курс про вміння розвіяти сумніви та упередження.
Наша Ціль
На сьогоднішній день український ІТ рекрутинг зустрівся з тим, що тепер нашим конкурентом є не ми самі, а нашим конкурентом є рекрутинг Європи та Америки. Війна внесла свої корективи, і зараз більшість клієнтів придивляються до найму ІТ фахівців в інших країнах. Розуміючи, що підняття якості українського рекрутингу вплине і на прихід нових клієнтів та проектів в нашу країну, ми хочемо створити особливу ком'юніті, яка сприятиме більш усвідомленому підходу до найму людей, яка допоможе підвищити якість роботи з кандидатом і тим самим поступово підніме рекрутинг на вищий рівень.

Наші Спікери та Організатори

Для Кого Курс?
Курс для досвічених рекрутерів, які вже більше року практикують саме рекрутинг та найм працівників в компанію. Які самостійно беруть участь у всьому хайрінг процесі: від відкриття вакансії до закриття оферу. Чому так важливо мати вже наявний досвід в ролі рекрутера? - ми не будемо робити акцент на базовому матеріалі. Ми розберемо вже складніші кейси, технічні матеріали та переговорні практики, для розуміння та відтворення яких необхідний практичний досвід в рекрутингу. На нашому курсі обмежена кількість місць - 12 людей. Це обмеження ми створили для того, аби група була більш сфокусована на опрацювання особистих рекрутингових кейсів з детальним аналізом та коментарями.

Software Development

Спікер: Софія Іванчук

В цьому модулі ми поговоримо про технічний бекграунд на прикладах з досвіду рекрутера. Ми будемо порівнювати + та - різних типів компаній для того, аби в комунікації з кандидатом професійно дискутувати на тему мікросервісної та монолітної архітектури, обговорювати переваги та недоліки роботи в аутсорсі чи продукті, справді пропонувати ті варіанти, які відповідають тех. стеку кандидата.

11.04 - Лекція 1 - На початку був код: Компанії, типи та методології
13.04 - Лекція 2 - Мови програмування (С# - .NET, JS)
18.04 - Лекція 3 - Мови програмування (Python, Java)
20.04 - Лекція 4 - Мови програмування (PHP, Ruby,C, C++ etc.)

Effective Negotiations: From the First Letter To the Offer

Спікер: Аліна Падука

2 лекції та 2 практичних присвячені психології спілкування з кандидатом. Про блокери та ризики, які виникають в переговорах з кандидатом, інтерв'юером, хайрінг менеджером. Також подискутуємо про емоційні тригери в рекрутингу, про важливість якості меседжів до кандидата та попрактикуємось будувати переговори так, аби досягти максимального успіху та сатисфакції з обох сторін.

25.04 - Лекція 5: Хто головний в розмові?
27.04 - Практичне заняття: Хто головний в розмові?
2.05 - Лекція 6: Технологія переговорів
04.05 - Практичне заняття: Технологія переговорів

Roles in Software Development

Спікер: Софія Іванчук

Згадаємо про те, які ж конкретно функціональні обов' язки та вимоги притаманні тій чи інший позиції в ІТ. Подискутуємо про те, чому так часто в вакансіях поєднуються обов'язки кількох різних ролей і як це впливає на хайрінг процес. Пройдемось по маловідомих, але все ще розробниках та їх функціях :))

9.05 - Лекція 7 - Основні ролі в менеджменті: робота з клієнтом та командами
11.05 - Лекція 8 - Розробники, якість та підтримка
16.05 - Зустріч із запрошеним гостем та завершальна лекція + практика
Ціна Курсу та Оплата
Персональний пакет
200$

Реєстрація триває до 9 квітня включно
Реєстрація
Командний пакет

200$ - 20% кожному в команді

Реєстрація триває до 9 квітня включно

 

Реєстрація
Після реєстрації на курс, ми з тобою сконтактуємось і домовимося про онлайн зустріч 1 на 1. Спершу ми хотіли б з тобою познайомитись та більше розказати про курс, дізнатись про твій досвід, бажання відвідати курс та цілі, які ти перед собою ставиш на період проходження курсу :) Це допоможе тобі краще зрозуміти, що саме тебе чекатиме протягом навчання і впевнитись, що це саме те, що тобі зараз потрібно!
FAQ
В який спосіб учасники курсу спілкуються між собою та зі спікерами?
Ми спілкуємось в закритому telegram чаті. За 3 дні до запуску курсу ми додамо тебе в чат, де ти познайомишся зі всіма учасниками. В чаті будуть відбуватись оновлення, дискусії, буде надсилатись цікава інформація про рекрутинг.
Як проходять лекції та практичні заняття?
Лекції та практичні заняття проходять онлайн через спеціальну платформу для тренінгів. Заняття відбуваються у вівторок і четвер, починаються о 18:00 і тривають до 19:00. Практичні заняття триватимуть 90 хв. Відео та презентації доступні для всіх учасників курсу.
Що входить в вартість курсу?
  • 8 комплексних лекцій 
  • 2 практичних заняття
  • 1 зустріч з таємним гостем - технічним експертом, який в девелопменті вже понад 10 років, працював в компаніях по 100+ та по 1000+ людей, провів 360+ технічних співбесід.
  • Матеріали курсу
  • Відео лекцій та практичних
  • Сертифікат про завершення курсу
Чи отримаю я сертифікат після завершення курсу?
Так, звичайно. Ми видаємо сертифікат, який потім ти можеш прикріпити в Linkedin та  СV.
Якщо я пропускаю 1-2 заняття, чи отримаю я запис лекції та практичної?
Так, після кожного заняття ми надсилаємо матеріали включно з записом лекції та практичної. Тому ти зможеш їх переглянути у вільний час 🙂
Чи є повернення коштів?

Оплата за курс не повертається, окрім того випадку, якщо оплата курсу була зроблена, але з певних причин ми, як орагнізатори, не запустили курс.

Якщо з певних причин після оплати курсу ти не можеш відвідувати курс (і до старту курсу це повідомляєш), тоді ти зможеш відвідати цей курс наступного разу.  Якщо курс розпочався і ти вже відвідуєш лекції - в такому разі оплата за курс не повертається. Саме для цього ми робимо окрему зустріч із кожним потенційним учасником, щоб вживу познайомитись та визначити чи підійде курс саме для тебе!

Залишились питання?
Напиши нам у месенджер на цьому екрані, інстаграм чи на marta.moroz@inveritasoft.com Відповідаємо швидко й по ділу.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more
Thank you for getting in touch!
We'll get back to you soon.
Sending error!
Please try again later.
Thank you, your message has been sent.
Please try again later, or contact directly through email:
Format: doc, docx, rtf, txt, odt, pdf (5Mb max size)
Thank you, your message has been sent.
Please try again later, or contact directly through email: